Як проходить підготовка до участі в електронних торгах

Не секрет, що проведення електронних торгів – це цікава процедура. Якщо ще декілька років назад вона не була настільки популярною, то починаючи з 2015-го року, кількість проведених аукціонів зросла в сотні разів. Це напряму пов’язано з тим, що в тому ж році була відкрита система ПроЗорро. Створена вона була з метою мінімізації рівня корупції пр. проведенні державних закупівель. Відповідно, все це не могло обійти стороною й комерційні торги, по ходу яких будь-яка фізична та юридична особа має можливість взяти участь в аукціоні.

Важливим етапом, про який забуває велика кількість користувачів вважається підготовка до електронних торгів. Не секрет, що такий формат аукціону проводиться на підставі відповідної заявки на проведення електронних торгів. Взяти участь в торгах досить просто, достатньо обрати електронний майданчик та пройти на ньому реєстрацію. Хорошим прикладом електронного майданчика є українська універсальна біржа. Все що потрібно зробити – це перейти на сайт uub.in.ua, який акредитований в системі ПроЗорро, та пропонує своїм учасникам найбільш вигідні умови.

Що потрібно знати про підготовку до участі

Цікавим моментом є те, зо заявка на проведення електронних торгів буде актуальна в тому випадку, якщо в неї буде входить один лот і більше.

Досить важливими моментом є те, що повинно бути вказано в цій заяві. До основних пунктів можна віднести наступні позиції:

  1. Відомості про відповідальну особу;
  2. Місцезнаходження лоту, що виставляється на торги;
  3. Характеристика та основні відомості про майно, за яке будуть боротися учасники аукціону;
  4. Надання можливості переможцю отримати відповідну податкову накладну;
  5. Сума обов’язкового внеску;
  6. Стартова ціна лота, що виставлений на торги;
  7. Адреса пошти довіреного обличчя;
  8. Детальна інформація про можливі накладки та обтяження виставленого на торги майна;
  9. Підтвердження у вигляді фото та відеоматеріалів;
  10. Конкретні вимоги до всіх учасників.

Варто зазначити що це лише основні критерії, які повинні бути присутні в обов’язковому порядку.