Особливості асоціації «Біржові та електронні майданчики»

Асоціації «Біржові та електронні майданчики» aeaep.com.ua – це громадська організація, яка складається з компаній, працюючих на біржовому ринку. Вона створена відповідно до вимог чинного законодавства України, має статут та внутрішні нормативні документи. Асоціацію організували приватні компанії, які надають кваліфіковані послуги.

Головні плюси для учасників ринку

Організація має наступні переваги:

  1. Професійні учасники сфери торгівлі добровільно об’єдналися на одному порталі.
  2. Спеціалісти представляють інтереси учасників в державних органах.
  3. Члени Асоціації мають право на методичну та правову допомогу.
  4. Кожен учасник має право брати участь у внесенні змін до нормативної бази.
  5. Інформація, яка представлена в базах даних організації, доступна для членів безкоштовно.

Членство оформляється на основі договору. Всі учасники та засновники мають рівні права та обов’язки. Правила прийняття нових об’єктів і особливості припинення членства регулюються внутрішньою документацією.

Призначення Асоціації

Асоціація захищає професійні, економічні та правові інтереси всіх учасників. Вона забезпечує прозорість та законність товарного біржового ринку. Цю організацію створили задля того, щоб ділові відносини між учасниками ринку продовжували розвиватися. Таким чином влада намагається удосконалити роботу електронних майданчиків, зокрема, Прозорро. Продажі, розробити нові законодавчі та нормативні заходи, які зможуть досягти підвищення рентабельності українських ринків. Даним способом намагаються викликати інтерес у приватного бізнесу, державного сектора та органів державного правління щодо відкритості та дотримання прозорих правил бізнесу.

Асоціація працює для формування стабільного ринку і чесної торгівлі. Вона створює умови для рівноправного проведення державних закупівель для всіх учасників. За допомогою Асоціації біржових та електронних майданчиків вдалося впровадити в Україні міжнародні визнані стандарти біржової практики, підвищити популярність торгівлі на біржах та електронних майданчиках. Така система торгівлі повністю відкрита та доступна для всіх учасників, а потенційні покупці формують чесну конкуренцію, тому приватну та державну власність можна реалізувати за максимально вигідною ціною.